Pronájem chalup, či apartmánů
Sem vložte podnadpis

Welneschalupa Dešná

Soukromý areál se rozprostírá na konci vesničky Dešná, která leží na přelomu Vysočiny a Jihočeského kraje. Chalupa se nachází v blízkosti Vranovské přehrady (cca 15km) a stejná vzdálenost ji dělí od cyklostezek vedoucích jak u nás, tak v sousedním Rakousku. Už při příjezdu do vesničky pocítíte ten úžasný klid venkova. Ale proč si neužít i na venkově trochu toho luxusu?

Wellness chalupa Dešná Vám poskytne vše na jednom místě. Chalupa nabízí ubytování ve pěti pokojích a to až pro 14 osob. Nedílnou součástí je krytý a vyhřívaný bazén, zahradní jezírko s vodopádem, vířivka, finská sauna, dětské hřiště, ohniště, zahradní domek a mnoho dalšího.

Vyžití zde najdete jak Vy, tak Vaše děti. Rádi Vám zde uspořádáme jakoukoliv oslavu, svatbu či firemní večírek nebo si jen propůjčete celý areál a akci uspořádejte sami.

www.chalupa-desna.cz


Apartmány na Vranově - Chmelnice 

Samostatné apartmány s restaurací, přístupem k vodě a možností sportovního a turistického vyžití nabízí pobyt pro individuály i rodiny s dětmi. Objekt leží v besprostřední blízkosti písčité pláže (cca 50 m) a je z něj překrásný výhled na stejnojmennou zříceninu hradu Cornštejn.

www.podcorstejnem.cz